Prometricum

Wykładowcy, eksperci
i praktycy

prezes zarządu Prometriq Akademii Zarządzania w Sopocie i inicjator programów MBA Collegium Prometricum

O jakości studiów MBA decydują wykładowcy

Poznaj ekspertów współpracujących w ramach programu Prometricum MBA

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Leaderis
OSEC - Open Source Education Center
Uniwersytet Gdański, Katedra Rachunkowości, Nord Controlling
MBA, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
licencjonowana trenerka metod rozwoju dra Edwarda de Bono
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
doradca strategiczny, trener biznesu EY Academy of Business
Linkedin & Personal Branding Trener
Strateg, konsultant marketingowy
Uniwersytet Jagielloński
Konsultant/Trener w Promity sp. z o.o.
Uniwersytet Gdański
Kancelaria Radcy Prawnego Koenner
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
Partner-Założyciel Kancelarii Fairfield
Pracownia Rozwoju Osobistego WIN!
prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Artur Negri

Akademia Leona koźmińskiego
prezes zarządu Grupy Lotos w latach 2003-2016
psycholog i trener biznesu
Senior Fellow, Collegium Prometricum, Cambridge VAlid business school
Prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ekonomista, doradca strategiczny, trener biznesu
Certyfikowany Menedżer Zarządzania Ryzykiem
audytor SBI/RODO
Polska Akademia Nauk
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
ekspert ds.
e-marketingu oraz
e-commerce
Praktyk marketingu, strateg sprzedaży, trener biznesu, 321grow
Octigo, Akademia Leona Koźmińskiego
Kancelaria Fairfield
ekspert AOTMiT
Polskie Towarzystwo Farmakoekonomiczne, Instytut Matki i Dziecka
prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, d. NFZ
Good Mindset
Gdański uniwersytet medyczny
Instytut Zdrowia Publicznego UJ
Universidad de La Rioja, Fundacja Trzy Końce
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
prof. Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i gdańskiego uniwersytetu medycznego
JS Konsulting
wiceminister zdrowia w latach 2015-2017
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Szczeciński
prof. Uniwersytetu Łódzkiego
prof. UJ, Dyrektor Instytutu Zdrowia Publicznego
adiunkt Uniwersytetu Gdańskiego
Collegium Prometricum
prof. Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Łodzi
Digital Health Innovation Manager Novartis Poland
prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
prof. Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Łodzi
Centrum Medyczno Diagnostyczne w Siedlcach, IFIC Polska
Kamil Czajkowski

– swoją karierę w hotelarstwie zaczynał jako bagażowy, pracował dla sieci Starwood potem Marriott w Polsce i w Kazachstanie m.in. jako Front Office Manager. Był także dyrektorem generalnym  czterogwiazdkowego hotelu niezależnego. Obecnie pracuje jako psycholog i trener biznesu, wykładowca akademicki i coach.

Dorota Janczukowicz

– Sales, Marketing & Revenue Director Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka. Od jedenastu lat związana z siecią Hoteli Lubicz, gdzie od podstaw tworzyła i realizowała strategię
sprzedażową i marketingową. Brała udział w pre-openingu dwóch obiektów. Absolwentka studiów podyplomowych MBA.

Michał Osowiecki

–Revenue Manager InterCon..nental Warsaw. Posiada kilkunastoletnie
doswiadczenie w branzy hotelarskiej wsparte doswiadczeniem z zakresu finansów i kontrolingu w branzy przemyslowej. Pracowal w hotelach o zróznicowanym profilu- od obiektów miejskich, przez wypoczynkowe po biznesowe- zarówno sieciowe jak i niezalezne. Wieloletni Revenue Manager.
Zajmowal takze stanowiska specjalistyczne i kierownicze w dziale Recepcji, Rezerwacji, Sprzedazy i Zarzadzania Projektami (Six Sigma Green Belt).

Anna Ronkiewicz

– Posiadając 14 lat doświadczenia w HR, Anna zdobyła wszechstronną wiedzę i umiejętności, pracując w różnorodnych branżach i na różnych poziomach organizacyjnych. Jej kariera obejmuje role takie jak Dyrektor HR w Grupie Dobry Hotel, gdzie przez 2 lata wspierała realizację strategii personalnej, HR Manager w ET&S, gdzie przez 7 lat pracowała nad projektami HR przy boku zarządu, czy HR Business Partner w VECTOR Sp. z o.o., gdzie przez 4 lata wspierała dyrektorów w realizacji celów personalnych. Poza pracą zawodową, Anna jest aktywną sportowcem, pasjonując się rowerem, pływaniem, bieganiem i morsowaniem. Jest także coachem i trenerem biznesu.

Wojciech Białecki

–Doświadczony hotelarz i manager dużych zespołów związany z hotelarstwem od ponad 20 lat. Przez 15 lat pracował dla sieci Starwood i Marriott zdobywając doświadczenie w prowadzeniu hotelu, zarządzaniu projektami, zarządzaniu doświadczeniami gości, procesach otwarć hoteli, zarządzaniu budżetami oraz zarządzaniu jakością. Wierzy w budowanie kultury organizacyjnej, zarządzanie poprzez dane finansowe i rozwijanie przyszłych talentów. Od 5 lat współpracuje z Uniwersytetem Jagiellońskim prowadząc ćwiczenia dla studentów Zarządzania w Turystyce i Sporcie.  Od 2018 roku prowadzi firmę konsultingową Hotel Life.pl a od 2023 wspólpracuje z Grupa Remo, tworząc butikowego operatora hotelowego. Grupa Remo prowadzi projekty hotelowe miejskie i resortowe i planuje 4 otwarcia hoteli w przeciągu kolejnych 4 lat.

Jakub Kuligowski

– zaczynając swoją karierę w hotelarstwie w 2010 roku jako członek zespołu działów gastronomii i pokoi w Sheraton Grand Kraków, przeszedł fascynującą ścieżkę zawodową. Po pięciu latach pracy w Krakowie, w wieku 23 lat, podjął nowe wyzwania w Sheraton Grand Park Lane w Londynie, a następnie przeniósł się do Sheraton Grand Hotel & SPA w Edynburgu, gdzie jako Duty Manager i Assistant Front Office Manager zdobywał kolejne doświadczenia. Jego kariera nabrała kolejnego wymiaru, kiedy powrócił do Polski, aby objąć stanowisko Front Office Managera w Sheraton Sopot Hotel, gdzie pracował przez 4 lata. Obecnie ponownie jest częścią zespołu Sheraton Grand Kraków, miejsca, które uznaje za punkt wyjścia swojej zawodowej drogi. Zarządzając działami Front Office, SPA oraz Housekeeping, dba o to, aby każdy dział osiągał wyznaczone cele, przyczyniając się do sukcesu hotelu i jego pracowników. Jego doświadczenie i pasja do pracy z ludźmi czynią go cennym członkiem branży hotelarskiej, gotowym do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

Tomasz Rusiecki

– związany z branżą gastronomiczno hotelarską od prawie 20 lat, pierwsze doświadczenia zdobył Wielkiej Brytanii zaczynając od podstawowych stanowisk w strukturach kuchni, aby w kolejnych etapach rozwinąć swoją pasję oraz umiejętności głównie w zakresie zespołów konferencyjno bankietowych jednego z najbardziej znanych golf resort na świecie  Old Course Hotel w szkockim St. Andrews, Radisson SAS w Szczecinie , jednego z najstarszych hoteli w Londynie Langham Hotel oraz Fairmont St.Andrews Golf Resort &Spa. W 2009 dołączył do kadry managerskiej nowo otwartego wówczas Sheraton Sopot Hotel i współtworzył całość działalności operacyjnej centrum konferencyjnego o powierzchni 4000 metrów kwadratowych. Był miedzy odpowiedzialny za wszystkie aspekty organizacyjne obsługi konferencyjno bankietowej podczas takich wydarzeń jak pierwsza polska Prezydencja w Unii Europejskiej w 2011 roku w Sopocie, konferencje Europejskie Forum Nowych Idei oraz Europejski Kongres Finansowy. W 2011 współuczestniczył w otwarciu nowego hotelu marki WESTIN  –  The Westin Abu Dhabi Golf Resort & Spa . W kolejnych latach awansował na stanowiska F&B Manager oraz F&B Director będąc odpowiedzialnym za wszystkie aspekty pionu gastronomii Sheraton Sopot Hotel. W 2019 dołączył do projektu Olivia Star Top nowego, nowoczesnego konceptu gastronomicznego obejmującego przestrzenie restauracyjno bankietowe w obrębie najwyższego budynku Olivia Business Centre, gdzie pełni stanowisko Head of F&B Department.

dyrektor Departamentu Współpracy, Biuro Rzecznika Praw Pacjenta
Rzecznik Praw Pacjenta
Dyrektor medyczny Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku
b. wicepremier i minister gospodarki, pracy i polityki społecznej, poseł na Sejm 2001-2005, członek Rady Polityki Pieniężnej III kadencji
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
Szkoła Główna Handlowa
Gdański Uniwersytet Medyczny, Polska Akademia Nauk
praktyk komunikacji korporacyjnej oraz interpersonalnej, Toastmasters International
Scroll to Top