Prometricum

STUDIA PODYPLOMOWE

Master of Business Administration

z wykorzystaniem programu i materiałów

Total MBA

McGraw Hill

Zapisz się już teraz na semestr letni 2024. Przyjedź na sesję stacjonarną do Gdańska 21-23 VI  i do Cambridge 16-20 IX. Odbierz swój dyplom MBA już 22 czerwca 2025 r.

Prof. Jerzy Hausner:

Wiarygodność ekonomiczna państwa – przykład krajów Grupy Wyszehradzkiej

koordynatorka programów MBA Collegium Prometricum

Total MBA McGraw Hill

Master of Business Administration to studia podyplomowe w formule „Executive”, dla osób już pracujących i zajmujących stanowiska kierownicze lub wskazanych do ich zajęcia w najbliższej przyszłości.

Studia realizowane są we współpracy z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Cambridge Valid Business School oraz Porto Business School (instytucja walidująca akredytowana przez AMBA, AACSB i EFMD), z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych wydawnictwa McGraw Hill.

KLASA OLECHNOWICZA

Program Total MBA trwa trzy semestry akademickie i obejmuje łącznie ponad 500 zajęć godzin, w tym:​

absolwent AGH w Krakowie i INSEAD MBA, prezes zarządu Grupy LOTOS w latach 2003-2016, wcześniej członek kierownictwa ABB w Elblągu i Zurychu, konsultant wyróżniających się projektów dyplomowych Prometricum MBA

Twoje nowe doświadczenie
– Cambridge

Sesje stacjonarne realizujemy w kampusach uniwersyteckich w Sopocie i Cambridge – przeżyj przygodę nauki i pobytu w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie.

PROGRAM Total MBA

składa się z modułów odpowiadających aktualnym wymaganiom międzynarodowego standardu MBA:

Ekonomia i finanse

Strategia i otoczenie organizacji

Ludzie, zespoły i przywództwo

Projekty i procesy, technologie i transformacja

Praktyczny charakter programu

MBA to studia dla menedżerów z udziałem menedżerów. Poznaj ekspertów w swoich dziedzinach i przygotuj pod ich okiem projekt dyplomowy. Osiągaj korzyści już w trakcie trwania studiów.

Wykładowcy

Zajęcia prowadzone są przez praktyków biznesu oraz przedstawicieli najlepszych szkół biznesu z całego kraju

Szczegółowy plan studiów oraz harmonogram sesji można uzyskać wypełniając formularz wstępnego zgłoszenia

Międzynarodowy program i dyplom MBA

Programy MBA Collegium Prometricum są walidowane przez instytucje partnerskie: Cambridge Valid Business School oraz Porto Business School (akredytacje AMBA, AACSB i EFMD), co jest potwierdzone znakami oraz podpisami partnerów na  dyplomach Master of Business Administration.

Zasady uczestnictwa

Koszt udziału w studiach

Koszt udziału w studiach podyplomowych Total MBA wynosi:

Podane ceny obejmują udział w zajęciach online w czasie rzeczywistym oraz sesjach stacjonarnych w Sopocie (2x) oraz Cambridge (1x) a także dostęp do materiałów edukacyjnych McGraw Hill.

Cena studiów nie obejmuje kosztów dojazdów oraz zakwaterowania w miejscach realizacji sesji stacjonarnych. Sesja w Cambridge odbywa się w kampusie uniwersyteckim a uczestnicy mają możliwość noclegu w obiektach kampusu w cenie znacznie niższej niż w hotelach, przy zachowaniu wysokiego standardu.

Podane ceny dotyczą opłaty jednorazowej. Istnieje też możliwość płatności ratalnych. Opłaty wnoszone są na konto wskazane słuchaczowi przez uczelnię na umowie o podjęcie studiów podyplomowych.

ABSOLWENCI studiów MBA oraz podyplomowych studiów zarządzania mogą ubiegać się o obniżenie czesnego po okazaniu posiadanych świadectw.

Informacji na temat możliwości pozyskania dotacji i stypendiów udzielamy osobom, które wypełniły formularz wstępnego zgłoszenia.

Twoje kompetencje. Twoje kontakty. Twoja kariera.

Uporządkuj swoją wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyjaźnie. Zacznij nowe, jeszcze lepsze życie.

Formularz wstępnego zgłoszenia na studia MBA

Wypełnienie formularza zgłoszenia nie stanowi zobowiązania finansowego, ale jest niezbędne do weryfikacji kwalifikowalności kandydata na studia i nawiązania kontaktu w celu przekazania dodatkowych informacji.

Prosimy o staranne wprowadzanie danych. Błędne wpisy mogą skutkować utrudnieniem w podjęciu kontaktu z naszej strony oraz wadami w treści dokumentów i certyfikatów.


Scroll to Top