Prometricum

Słuchacze Prometricum MBA

Słuchacze Prometricum MBA

to osoby zajmujące wysokie stanowiska kierownicze lub wskazane do ich objęcia w najbliższej przyszłości. Ponad 52% słuchaczy Prometricum MBA pełni funkcję dyrektora lub członka zarządu. Ponad 17% słuchaczy Prometricum MBA to osoby posiadające stopień doktora, tytuł profesora lub absolwenci innych studiów MBA.

Słuchacze Prometricum MBA – wykształcenie

tytuł MBA, dr, prof. – 17%
inne stanowiska – 83%

Słuchacze Prometricum MBA – stanowiska

członek zarządu – 52%
inne stanowiska – 48%

Słuchacze Prometricum MBA – wykształcenie

tytuł MBA, dr, prof. – 17%
inne stanowiska – 83%

Słuchacze Prometricum MBA – stanowiska

członek zarządu – 52%
inne stanowiska – 48%

Collegium Prometricum MBA to jedyny program MBA w Polsce zaplanowany z myślą o realizacji 80%-90% online (sesje stacjonarne proponujemy raz w semestrze – nie są one obowiązkowe, ale 90% słuchaczy korzysta z możliwości udziału). Rozumiemy, że studia online nie mogą polegać wyłącznie na ustawieniu kamery w sali wykładowej. Rozwijamy metodykę nauczania, prowadzimy konsultacje z wykładowcami, z edycji na edycję wdrażamy nowe rozwiązania doskonalące jakość studiów. Sięgamy po materiały edukacyjne i doświadczenia najlepszych firm i uniwersytetów, w tym McGraw Hill i Harvard University.

Słuchacze Prometricum MBA doceniają możliwość ograniczenia uciążliwości dojazdów, udziału w zajęciach prowadzonych przez ekspertów z całej Polski, integracji grupy i nawiązania ciekawych kontaktów zawodowych i osobistych podczas intensywnych sesji stacjonarnych w Sopocie, a opcjonalnie również w Cambridge i kampusach innych cenionych uniwersytetów.

Słuchacze Prometricum MBA oceniają studia na 4,8 w skali 0-5 i chętnie rekomendują je swoim znajomym (w każdej grupie Prometricum MBA prawie połowa zapisów pochodzi z osobistych rekomendacji absolwentów lub słuchaczy starszych lat).

Opinie słuchaczy i absolwentów Prometricum MBA możesz poznać na tej stronie lub w kanale YouTube – prometriq lub prometricum.

Absolwenci Prometricum MBA spotykają się w ramach Klubu MBA, gdzie prezentowane są prace dyplomowe), sesji stacjonarnych (w ramach wolnych miejsc) oraz konferencji i innych wydarzeń branżowych.

Dołącz do grona naszych sympatyków i pozostańmy w kontakcie w mediach społecznościowych…

Twoje kompetencje. Twoje kontakty. Twoja kariera.

Uporządkuj swoją wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyjaźnie. Zacznij nowe, jeszcze lepsze życie.

Formularz kontaktowy

Tak, chcę otrzymywać informacje o studiach MBA i aktualnych wydarzeniach Collegium Prometricum


Scroll to Top