Prometricum

Profesjonalne studium Zarządzania

PRE-MBA

Przyszłość zależy od tego, co zrobisz dzisiaj

Mahatma Ghandi 

fizjoterapeutka, założycielka FizjoLab w Gdańsku, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Mistrzostw Świata i Pucharu Świata w Taekwon-do

Profesjonalne studium zarządzania Prometricum PRE-MBA

PRE-MBA to program dla osób, które nie są jeszcze zdecydowane na pełne studia podyplomowe MBA, ale odczuwają potrzebę poszerzenia swojej wiedzy o zarządzaniu i nabycia praktycznych umiejętności menedżerskich. Program Prometricum PRE- MBA obejmuje dwa semestry nauki i kończą się egzaminem oraz złożeniem pracy dyplomowej.

Wszyscy absolwenci programu Prometricum PRE-MBA otrzymują możliwość kontynuowania rozwoju kompetencji w ramach pełnych studiów podyplomowych Prometricum MBA w promocyjnej cenie, z uwzględnieniem uzyskanych zaliczeń.

Koszt udziału w studiach podyplomowych PRE-MBA wynosi 9.500 zł (cena obejmuje udział webinariach oraz jednej sesji stacjonarnej w Sopocie).

Kandydaci mogą ubiegać się o stypendia i dofinansowanie. Wypełnij formularz wstępnego zgłoszenia aby uzyskać więcej informacji. Zapraszamy.

Słuchacze reprezentujący  branżę ochrony zdrowia uzyskują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS formalnie upoważniającego do zarządzania podmiotami leczniczymi.-

Twoje kompetencje. Twoje kontakty. Twoja kariera.

Uporządkuj swoją wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyjaźnie. Zacznij nowe, jeszcze lepsze życie.

Formularz wstępnego zgłoszenia na studia MBA

Wypełnienie formularza zgłoszenia nie stanowi zobowiązania finansowego, ale jest niezbędne do weryfikacji kwalifikowalności kandydata na studia i nawiązania kontaktu w celu przekazania dodatkowych informacji.

Prosimy o staranne wprowadzanie danych. Błędne wpisy mogą skutkować utrudnieniem w podjęciu kontaktu z naszej strony oraz wadami w treści dokumentów i certyfikatów.


Scroll to Top