Prometricum

STUDIA PODYPLOMOWE

PRE MBA

Przyszłość zależy od tego, co zrobisz dzisiaj

Mahatma Ghandi 

fizjoterapeutka, założycielka FizjoLab w Gdańsku, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Mistrzostw Świata i Pucharu Świata w Taekwon-do

Studia podyplomowe PRE MBA

to studia dla osób, które nie są jeszcze zdecydowane na pełen program MBA, ale odczuwają potrzebę pozyskania wiedzy o zarządzaniu i praktycznych umiejętności przydatnych do usprawnienia swojej pracy. Studia Pre MBA obejmują dwa semestry nauki i kończą się egzaminem oraz złożeniem pracy dyplomowej. Słuchacze otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowym Uniwersytetu SWPS. Słuchacze reprezentujący  branżę ochrony zdrowia uzyskują formalne uprawnienia do zarządzania podmiotami leczniczymi.

Wszyscy absolwenci studiów Prometricum PRE MBA zachowują możliwość kontynuowania rozwoju kompetencji w ramach pełnych studiów MBA w promocyjnej cenie, z uwzględnieniem uzyskanych zaliczeń.

Koszt udziału w studiach podyplomowych PRE MBA wynosi 9.500 zł (cena obejmuje zestaw podręczników MBA, udział webinariach oraz jednej sesji stacjonarnej w Sopocie).

Kandydaci mogą ubiegać się o stypendia. Wypełnij formularz wstępnego zgłoszenia aby uzyskać więcej informacji. Zapraszamy.

Twoje kompetencje. Twoje kontakty. Twoja kariera.

Uporządkuj swoją wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyjaźnie. Zacznij nowe, jeszcze lepsze życie.

Formularz wstępnego zgłoszenia na studia MBA

Wypełnienie formularza zgłoszenia nie stanowi zobowiązania finansowego, ale jest niezbędne do weryfikacji kwalifikowalności kandydata na studia i nawiązania kontaktu w celu przekazania dodatkowych informacji.

Prosimy o staranne wprowadzanie danych. Błędne wpisy mogą skutkować utrudnieniem w podjęciu kontaktu z naszej strony oraz wadami w treści dokumentów i certyfikatów.


Scroll to Top