Prometricum

STUDIA PODYPLOMOWE

PRE MBA

Przyszłość zależy od tego, co zrobisz dzisiaj

Mahatma Ghandi 

fizjoterapeutka, założycielka FizjoLab w Gdańsku, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Mistrzostw Świata i Pucharu Świata w Taekwon-do

Studia podyplomowe PRE MBA

to studia dla osób, które nie są jeszcze zdecydowane na pełen program MBA, ale odczuwają potrzebę pozyskania wiedzy o zarządzaniu i praktycznych umiejętności przydatnych do usprawnienia swojej pracy.

Słuchacze studiów otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS, które upoważnia do zarządzania podmiotami leczniczymi.

Słuchacze z innych branż niż ochrona zdrowia, otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych z zarządzania.

Wszyscy absolwenci studiów Pre-MBA Collegium Prometricum zachowują możliwość kontynuowania rozwoju kompetencji w ramach pełnych studiów MBA w promocyjnej cenie, z uwzględnieniem uzyskanych zaliczeń.

Koszt udziału w studiach podyplomowych Pre-MBA wynosi 9.500 zł. Studia trwają dwa semestry.

Wypełnij formularz wstępnego zgłoszenia aby uzyskać więcej informacji. Zapraszamy.

Twoje kompetencje. Twoje kontakty. Twoja kariera.

Uporządkuj swoją wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyjaźnie. Zacznij nowe, jeszcze lepsze życie.

Formularz wstępnego zgłoszenia na studia MBA

Wypełnienie formularza zgłoszenia nie stanowi zobowiązania finansowego, ale jest niezbędne do weryfikacji kwalifikowalności kandydata na studia i nawiązania kontaktu w celu przekazania dodatkowych informacji.

Prosimy o staranne wprowadzanie danych. Błędne wpisy mogą skutkować utrudnieniem w podjęciu kontaktu z naszej strony oraz wadami w treści dokumentów i certyfikatów.


Scroll to Top