Prometricum

Dziękujemy

Dziękujemy, że rozważasz studia podyplomowe MBA w Collegium Prometricum. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, żeby wyjaśnić wszystkie potrzebne szczegóły.

Troszczymy się o naszych słuchaczy nie tylko na etapie rekrutacji. Wraz z partnerami, polskimi i zagranicznymi uczelniami i instytucjami biznesu, staramy się aby nasz program i grono wykładowców nadążały za dynamiką zmian w otoczeniu gospodarczym, a nasze dyplomy były kojarzone z najwyższą jakością kształcenia.

MBA to inwestycja na wiele lat. Niech to będą nasze wspólne lata. Collegium Prometricum MBA to dobry wybór. Zapraszamy.

A jeśli masz przyjaciół …

… to już dziś możesz zarekomendować im nasze studia i razem rozpocząć przygodę swojego życia. Każdy kto w formularzu zgłoszenia wpisze Twoje nazwisko, uzyska upust w wysokości 1.000 zł na wybrany przez siebie program MBA. Niestety nie można tego upustu łączyć z innymi. Ale za to korzyści ze studiowania MBA w Collegium Prometricum pozostają ogromne:

  1.  Program 80% online  – poznasz najlepszych wykładowców i ekspertów z całej Polski bez wychodzenia z domu, bez opuszczania weekendów z rodziną, bez niedogodności dojazdów – zweryfikuj umiejętności, zaktualizuj wiedzę, pozyskaj inspiracje.
  2.  Sesje stacjonarne w Sopocie i Cambridge – prawdziwa, kilkudniowa integracja z grupą menedżerów z całego kraju – niezapomniane doświadczenie studiowania w kampusie jednego z najlepszych uniwersytetów świata.
  3.  Materiały dydaktyczne McGraw Hill – takie same z jakich uczą się studenci MBA w najlepszych międzynarodowych szkołach biznesu.
  4.  Dyplom MBA opatrzony znakami i podpisami instytucji walidujących – Cambridge Valid Business School oraz Porto Business School (akredytacje AMBA, AACSB i EQUIS). Tak, otrzymasz również polskie świadectwo ukończenia studiów podyplomowych MBA upoważniające do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.
Scroll to Top