Prometricum

STUDIA PODYPLOMOWE

AI Post MBA

Jeśli nie jesteś zdezorientowany, to może oznaczać, że czegoś nie zauważasz

Tom Peters

 

absolwent i wykładowca MBA Collegium Prometricum, Prezes Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie, ekspert Business Center Club ds. ochrony zdrowia i spraw sanitarno-epidemiologicznych.

AI Post MBA

to menedżerskie studia podyplomowe skierowane do osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w zakresie wykorzystania narzędzi sztucznej inteligencji (AI) w zarządzaniu, realizowane we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Do programu mogą przystąpić zarówno absolwenci MBA jak i osoby nie posiadające jeszcze dyplomu MBA (istnieje możliwość uzupełnienia modułów podstawowych MBA i uzyskania tytułu MBA).

Studia dostępne są w języku polskim lub angielskim (osobne grupy – grupa angielska prowadzona jest przez wykładowców z Wielkiej Brytanii). Materiały dydaktyczne pochodzą od renomowanego wydawnictwa McGraw Hill.

Studia trwają dwa semestry i obejmują 12 sesji online (wykłady i warsztaty w czasie rzeczywistym) poświęconych różnym obszarom zarządzania. Struktura modułów zawiera:

Słuchacze mają możliwość (opcjonalnie) udziału w sesjach stacjonarnych w Gdańsku oraz w Cambridge.

Twoje nowe doświadczenie – Cambridge

Sesje stacjonarne realizujemy w kampusach uniwersyteckich w Sopocie i Cambridge – przeżyj przygodę nauki i pobytu w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie.

Rozwijaj swoją karierę z potencjałem AI

Podejmuj trafniejsze decyzje w krótszym czasie

Zarządzanie wymaga zwinnego reagowania na zmiany i sprawnego podejmowania decyzji w warunkach niepewności. Sztuczna inteligencja (AI) dostarcza zestawu algorytmów, które pomagają ograniczyć ryzyko i wpłynąć na poprawę uzyskiwanych wyników. Umiejętne korzystanie z narzędzi AI to podejmowanie trafniejszych decyzji w krótszym czasie. Uczestnicząc w programie AI-Powered Post-MBA możesz pozyskać kompetencje AI kluczowe dla menedżera, bez nauki programowania.

Twoje kompetencje. Twoje kontakty. Twoja kariera.

Uporządkuj swoją wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyjaźnie. Zacznij nowe, jeszcze lepsze życie.

Zaproszeni eksperci przedstawią ważne i aktualne aspekty realizacji funkcji kierowniczych oraz wskażą trendy dotyczące zastosowania AI w praktyce zarządzania. W trakcie zajęć warsztatowych poznamy możliwości różnych narzędzi AI. Istotnym akcentem programu jest rozwój kompetencji przywódczych, które nabierają nowego znaczenia w obliczu współpracy ludzi z algorytmami.

PROGRAM – ekspercki dobór treści MBA i narzędzi AI

składa się z modułów odpowiadających aktualnym wymaganiom międzynarodowego standardu MBA:

Koszt udziału w studiach

Koszt obejmuje udział w webinariach, sesji stacjonarnej w Gdańsku (nieobowiązkowa) oraz wystawienie dokumentów potwierdzających ukończenie studiów podyplomowych w j. polskim i angielskim. Posiadacze dyplomów MBA Collegium Prometricum uzyskują 10% upustu.

Koszty obejmują 4 dni zajęć i poczęstunek w trakcie sesji. Koszt nie obejmuje dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia poza godzinami zajęć. Słuchacze mają możliwość zakwaterowania w kampusie uniwersyteckim po cenie znacznie niższej niż w hotelu, przy zachowaniu wysokiego standardu.

Dlaczego menedżerowie wybierają studia AI Post MBA?

Praktyczny charakter programu

MBA to studia dla menedżerów z udziałem menedżerów. Poznaj ekspertów w swoich dziedzinach i przygotuj pod ich okiem projekt dyplomowy. Osiągaj korzyści już w trakcie trwania studiów.

Formularz wstępnego zgłoszenia na studia MBA

Wypełnienie formularza zgłoszenia nie stanowi zobowiązania finansowego, ale jest niezbędne do weryfikacji kwalifikowalności kandydata na studia i nawiązania kontaktu w celu przekazania dodatkowych informacji.

Prosimy o staranne wprowadzanie danych. Błędne wpisy mogą skutkować utrudnieniem w podjęciu kontaktu z naszej strony oraz wadami w treści dokumentów i certyfikatów.


Scroll to Top