Prometricum

Twój sukces. Twój autorytet. Twoje lepsze życie.

Pomagamy liderom i liderkom stawać się jeszcze lepszymi menedżerami. Studia podyplomowe MBA realizujemy we współpracy z najlepszymi polskimi uczelniami. Międzynarodowy wymiar programów i sposobu ich realizacji potwierdzają walidacje Cambridge Valid Business School oraz Porto Business School (PBS posiada akredytacje AMBA, AACSB, EFMD). Słuchacze korzystają z podręczników i testów renomowanego wydawnictwa McGraw Hill. Zajęcia prowadzone są w 80% online, w czasie rzeczywistym, przez doświadczonych wykładowców i praktyków. Sesje stacjonarne odbywają się w kampusach uniwersyteckich w Sopocie i w Cambridge.

psycholożka, współzałożycielka Centrum C-Future, spin-offu Uniwersytetu SWPS specjalizującego się w diagnozie i rozwoju kompetencji kluczowych

Przebieg nauki zgodny ze światowym standardem MBA, co potwierdza coroczna walidacja z udziałem renomowanych instytucji międzynarodowych.

Dla doświadczonych menedżerów HR i członków zarządów – jak osadzić HR w biznesie i jak spowodować, aby biznes był dobrze osadzony w HR?

Dla menedżerów i kadry medycznej, w formule: praktycy dla praktyków o specyfice zarządzania w sektorze zdrowia.

Zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w zarządzaniu – bez względu na staż, stanowisko i branżę, warto znać i umieć stosować nowe technologie.

Dlaczego warto wybrać Prometricum Executive MBA

Jakość programu studiów i międzynarodowego dyplomu Executive MBA

Forma studiowania – materiał McGraw Hill online, webinaria w soboty, sesje w Sopocie i Cambridge

Moduły specjalistyczne – sztuczna inteligencja (AI) oraz moduły branżowe

Indywidualne sesje rozwoju kompetencji menedżerskich

Sesje zagraniczne: Cambridge, Porto, Bangalore, Honk-Kong, Berkeley, Londyn, Berlin, …

Scroll to Top