Prometricum

Sebastian Dydek

MBA, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Absolwent studiów “MBA Digital Transformation” organizowanych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie w kolejnym roku pojawił się w roli wykładowcy – praktyka, po czym został stałym wykładowcą programu. Ponadto wykładowca – praktyk w Kozminski Executive Business School na kierunku “MBA Cyfrowa Transformacja I Sztuczna Inteligencja”.

Przedsiębiorca, konsultant biznesowy. Pasjonat i dynamiczny Lider, który koncentruje się na transformacji cyfrowej, AI, data transformation, monetyzacji danych oraz doskonałości operacyjnej. Posiada znaczące doświadczenie w kreowaniu strategii i prowadzeniu transformacji, wykorzystując umiejętności zarządzania strategicznego, zarządzania programem i zmianą, a wszystko to z głównym naciskiem na wartość biznesową. W trakcie swojej kariery zawodowej nieustannie podejmuje nowe wyzwania, potrafiąc dostosować się do regularnie zmieniającego się otoczenia i zarządzać różnymi grupami interesariuszy.

Od 10 lat związany z branżą Retail, gdzie współpracował m.in. z sieciami Lewiatan, Delikatesy Centrum oraz największym dystrybutorem FMCG w Polsce – Grupą Eurocash. Aktualnie tworzy ekosystem usług B2B, którego celem jest kompleksowe wsparcie w przygotowaniu i wdrożeniu transformacji cyfrowej.

Scroll to Top